Відправка протягом 4 дні
Товщина - 14.7 мм, Висота - 45.2 мм, Довжина - 140,3 мм
Товщина - 14.7 мм, Висота - 45.2 мм, Довжина - 140,3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 655 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 45.2 мм |
| Товщина | 14.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 655 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 140, 3 мм |
| Мoдель | 0 986 424 655 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 224 ₴


