Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Товщина - 15.8 мм, Висота - 43.5 мм, Довжина - 98,8 мм
дискові, Вісь - задня, Товщина - 15.8 мм, Висота - 43.5 мм, Довжина - 98,8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 237 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 43.5 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 237 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 98, 8 мм |
| Мoдель | 0 986 494 237 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 221 ₴








