Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Volkswagen, Toyota, Товщина - 15 мм, Висота - 68 мм, 73.5 мм, Довжина - 119,3 мм
дискові, Вісь - передня, Volkswagen, Toyota, Товщина - 15 мм, Висота - 68 мм, 73.5 мм, Довжина - 119,3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 268 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 268 |
| Висота | 68 мм, 73.5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 119, 3 мм |
| Марка автомобіля | Toyota, Volkswagen |
| Мoдель | 0 986 424 268 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 231 ₴








