Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Товщина - 18.5 мм, Висота - 54.7 мм, Довжина - 146,3 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Товщина - 18.5 мм, Висота - 54.7 мм, Довжина - 146,3 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 213 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 54.7 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.5 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Skoda, Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 495 213 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з вбудованим датчиком зносу |
| Довжина: | 146, 3 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Seat, Volkswagen, Skoda, Audi |
| Мoдель | 0 986 495 213 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208 ₴








