Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Mercedes-Benz, Volkswagen, Товщина - 18 мм, Висота - 75.2 мм, Довжина - 149,1 мм
дискові, Вісь - передня, Mercedes-Benz, Volkswagen, Товщина - 18 мм, Висота - 75.2 мм, Довжина - 149,1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 467 841 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 75.2 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 467 841 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 149, 1 мм |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Мoдель | 0 986 467 841 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴






