Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Volkswagen, Audi, Товщина - 19.5 мм, Висота - 69.7 мм, Довжина - 118,9 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Volkswagen, Audi, Товщина - 19.5 мм, Висота - 69.7 мм, Довжина - 118,9 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 466 700 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 69.7 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 466 700 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 118, 9 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Audi, Volkswagen |
| Мoдель | 0 986 466 700 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 ₴








