Відправка протягом 4 дні
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 66,7 мм
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 66,7 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 477 018 |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 477 018 |
| Внутрішня висота | 63 мм |
| Висота | 66, 7 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 100 мм |
| Діаметр центрування | 57, 1 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мoдель | 0 986 477 018 |
| Зовнішній діаметр | 242 мм |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 252 ₴


