Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Profit 5010-0928 буде надійно і довго виконувати свою функцію в гальмівній системі автомобіля. Ретельно відібраний сплав металів для виготовлення, точність, вивіреність вигинів і технологічних отворів підтверджують сумісність і відповідність OE запчастинам переднього мосту автомобілів Audi, Skoda, Volkswagen, Seat. Вентильована конструкція ефективно розподіляє і відводить тепло, що дозволяє прослужити дискам значно довше.
Зниження або істотне погіршення якості гальмування можуть свідчити про потребу заміни гальмівних елементів. Поява стороннього звуку, збільшення гальмівного шляху, вібрація керма серйозно натякають на необхідність заміни. Диск Profit пропонує якість і приємну ціну, завдяки чому стійко займе своє місце в системі автомобіля.
При виготовленні найважливіших компонентів автомобіля, що беруть участь в гальмуванні, необхідний відповідний підхід. Profit має власну науково-дослідну лабораторію де диски досконально підганяються під параметри оригіналу для найкращої взаємозамінності. Крім цього, запчастини тестуються в різних умовах для перевірки відповідності правилам, встановленим як фахівцями компанії, так і міжнародним стандартам. Досвідчений склад інженерів компанії, працюючи з новітнім програмним забезпеченням та обладнанням, крім перевірки, займається постійним вдосконаленням вироблених запасних частин. Подібний підхід дозволяє досягти відточеної роками якості, яка забезпечує комфорт і безпеку при водінні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010-0928 |
| Виробник | Profit |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Volkswagen, Skoda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5010-0928 |
| Вага | 12, 5 кг |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Висота | 36, 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Seat, Volkswagen, Skoda, Audi |
| Мінімальна товщина | 19 мм |
| Мoдель | 5010-0928 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Чехия |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
- Ціна: 2 239 ₴


