Відправка протягом 4 дні
Товщина - 17.3 мм, Висота - 43.7 мм, Довжина - 123,1 мм
Товщина - 17.3 мм, Висота - 43.7 мм, Довжина - 123,1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 667 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 43.7 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 667 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 123, 1 мм |
| Мoдель | 0 986 424 667 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 187 ₴


