Відправка протягом 4 дні
Гальмівний диск Bosch 0 986 478 019 гідно замінить собою елемент системи, що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб переднього моста автомобілів AUDI і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам.
Основними перевагами виступають:
- Ретельний підбір сировини. Для виготовлення моделі диска з максимальною точністю розраховані пропорції основного матеріалу і додаткових елементів, що підвищують ефективність. Правильний підбір основного матеріалу в подальшому веде за собою ряд інших плюсів. Серед них вкрай низький рівень зносу, що дозволить дискам служити значно довше.
- Максимальний комфорт. Випробувана на різних тестових стендах, зразкова запчастина розрахована на продуктивну співпрацю з водієм. Конструктивні вигини, положення і форма отворів відповідають OE вимогам виробника. Це в підсумку дає тихий, комфортний і ефективний процес гальмування без зайвих скрипів.
- Стійкість до високих температур. Правильний матеріал і відточена конструкція дають можливість диску в підсумковій системі працювати стабільно навіть при високих навантаженнях. Множинні динамометричні тести під різним навантаженням дозволили довести зразок до потрібних вимог автовиробника. Вентильована конструкція дозволяє значно швидше справлятися з нагромадженим теплом.
Підсумковий диск ефективно відводить тепло, стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 019 |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 478 019 |
| Вага | 7, 6 кг |
| Зовнішній діаметр | 245 мм |
| Висота | 59, 2 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 107, 95 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Audi |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 0 986 478 019 |
| Ось | задня |
| Застосування | 446), 100 C3 Avant (445, 444), 100 C3 седан (443, 8A2), 8A2), 894, 90 B3 (893, 853), 814, 90 B2 (813, 80 B4 Avant (8C5), 80 B4 седан (8C2), CABRIOLET B4 (8G7), 8B3), COUPE B3 (89, 894, 80 B3 седан (893, 856), 855, AUDI COUPE B2 (81 |
| Країна виробництва | Германия |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 184 ₴







