Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Ford, Mazda, Товщина - 18 мм, Висота - 61.1 мм, 58.1 мм, Довжина - 150,4 мм, 151,6 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Ford, Mazda, Товщина - 18 мм, Висота - 61.1 мм, 58.1 мм, Довжина - 150,4 мм, 151,6 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 220 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 495 220 |
| Висота | 58.1 мм, 61.1 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Довжина: | 150, 4 мм, 151, 6 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Ford, Mazda |
| Мoдель | 0 986 495 220 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 164 ₴








