Відправка протягом 4 дні
Довжина - 96 мм, Напруга - 7 В
Довжина - 96 мм, Напруга - 7 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 603 021 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 96 мм |
| Напруга | 7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 250 603 021 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 0 250 603 021 |
| Розмір гайкового ключа | 10 мм |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 146 ₴


