Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Kia, Товщина - 13.6 мм, Висота - 41.6 мм, Довжина - 98,7 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Kia, Товщина - 13.6 мм, Висота - 41.6 мм, Довжина - 98,7 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 693 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 41.6 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 13.6 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 693 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 98, 7 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Kia |
| Мoдель | 0 986 424 693 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 152 ₴








