Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT1131 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 781 мм |
| Кількість зубців | 82 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Audi, Porsche, Volkswagen |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | CT1131 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 156 ₴


