Відправка протягом 4 дні
Toyota, Кількість зубців - 121 шт, Довжина - 968 мм, Ширина - 21 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Toyota, Кількість зубців - 121 шт, Довжина - 968 мм, Ширина - 21 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT850 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 968 мм |
| Кількість зубців | 121 шт |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Toyota |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | CT850 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 166 ₴




