Відправка протягом 4 дні
Довжина - 213 мм, 11 В, 0.5 Ом
Довжина - 213 мм, 11 В, 0.5 Ом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DG-605 |
| Виробник | Denso |
| Напруга | 11 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DG-605 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 213 мм |
| Мoдель | DG-605 |
| Опір | 0.5 Ом |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Ширина зіву гайкового ключа | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 138 ₴


