Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Renault, Dacia, Товщина - 18 мм, Висота - 43.8 мм, 41.7 мм, Довжина - 140,1 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Renault, Dacia, Товщина - 18 мм, Висота - 43.8 мм, 41.7 мм, Довжина - 140,1 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 697 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 697 |
| Висота | 41.7 мм, 43.8 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 140, 1 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Dacia, Renault |
| Мoдель | 0 986 494 697 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 196 ₴


