Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Товщина - 15.2 мм, Висота - 45.7 мм, Довжина - 115,2 мм
дискові, Вісь - задня, Товщина - 15.2 мм, Висота - 45.7 мм, Довжина - 115,2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 174 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 45.7 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 495 174 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 115, 2 мм |
| Мoдель | 0 986 495 174 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 171 ₴








