Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Товщина - 17.2 мм, Висота - 47.2 мм, Довжина - 131 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Товщина - 17.2 мм, Висота - 47.2 мм, Довжина - 131 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 039 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Гальмівні колодки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 039 |
| Висота | 47.2 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 131 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Мoдель | 0 986 494 039 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
| Товщина | 17.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 221 ₴






