Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Nissan, Toyota, Subaru, Suzuki, Daihatsu, Товщина - 16.1 мм, Висота - 45.3 мм, Довжина - 108,2 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Nissan, Toyota, Subaru, Suzuki, Daihatsu, Товщина - 16.1 мм, Висота - 45.3 мм, Довжина - 108,2 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 695 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 45.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.1 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Daihatsu, Toyota, Subaru, Suzuki |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 695 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 108, 2 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Subaru, Toyota, Suzuki, Nissan, Daihatsu |
| Мoдель | 0 986 424 695 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴








