Відправка протягом 4 дні
Ремінь зубчастий (довж. 60-150)
Ремінь зубчастий (довж. 60-150)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5363XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5363XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 1343 мм |
| Кількість зубців | 141 шт |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | 5363XS |
| Застосування | nissan serena (c23), nissan vanette автобус (c22), nissan vanette фургон (c22), nissan vanette cargo автобус (hc 23) |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴


