Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
REMSA 0415.04 - Дискові гальмівні колодки(передні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0415.04, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 15,5мм
• Товщина: 16,5 мм
• Висота: 51,5мм
• Довжина: 131,7мм
• Місце установки: передній міст
• Гальмівна система: Sumitomo
• Датчик зносу: вкл. датчик зносу
• Кількість датчиків зносу (на вісь): 4
• Перевірочне значення: E190R-01022/047
• Додаткова інформація: з аксесуарами, плівкою для обклеювання
• Вага: 1,369кг.
Технічні параметри:
REMSA 0415.04 - Дискові гальмівні колодки(передні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0415.04, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 15,5мм
• Товщина: 16,5 мм
• Висота: 51,5мм
• Довжина: 131,7мм
• Місце установки: передній міст
• Гальмівна система: Sumitomo
• Датчик зносу: вкл. датчик зносу
• Кількість датчиків зносу (на вісь): 4
• Перевірочне значення: E190R-01022/047
• Додаткова інформація: з аксесуарами, плівкою для обклеювання
• Вага: 1,369кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0415.04 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 51.5 мм |
| Довжина | 131.7 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0415.04 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з вбудованим датчиком зносу |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Ford, Mazda |
| Мoдель | 0415.04 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 253 ₴


