Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Volkswagen, Seat, Ford, Товщина - 17 мм, Висота - 53 мм, Довжина - 87,4 мм
дискові, Вісь - задня, Volkswagen, Seat, Ford, Товщина - 17 мм, Висота - 53 мм, Довжина - 87,4 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 559 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 53 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 559 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з вбудованим датчиком зносу |
| Довжина: | 87, 4 мм |
| Марка автомобіля | Ford, Seat, Volkswagen |
| Мoдель | 0 986 424 559 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴








