Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Honda, Товщина - 14.7 мм, 15.13 мм, Висота - 46.6 мм, Довжина - 93,8 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Honda, Товщина - 14.7 мм, 15.13 мм, Висота - 46.6 мм, Довжина - 93,8 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 338 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 46.6 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 338 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 93, 8 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Honda |
| Мoдель | 0 986 494 338 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
| Товщина | 14.7 мм, 15.33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴








