Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Chevrolet, Daewoo, Товщина - 16.2 мм, Висота - 48.8 мм, Довжина - 132,8 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Chevrolet, Daewoo, Товщина - 16.2 мм, Висота - 48.8 мм, Довжина - 132,8 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 818 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 48.8 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.2 мм |
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 818 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 132, 8 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Chevrolet, Daewoo |
| Мoдель | 0 986 424 818 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴








