Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Mitsubishi, Daihatsu, Товщина - 15 мм, Висота - 49.9 мм, Довжина - 105 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Mitsubishi, Daihatsu, Товщина - 15 мм, Висота - 49.9 мм, Довжина - 105 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 980 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 49.9 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 460 980 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Daihatsu, Mitsubishi |
| Мoдель | 0 986 460 980 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091 ₴








