Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Mercedes-Benz, Chrysler, Товщина - 15.4 мм, Висота - 69.7 мм, Довжина - 61,8 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Mercedes-Benz, Chrysler, Товщина - 15.4 мм, Висота - 69.7 мм, Довжина - 61,8 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 965 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 69.7 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.4 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Chrysler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 460 965 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 61, 8 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Chrysler, Mercedes-Benz |
| Мoдель | 0 986 460 965 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091 ₴








