Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Mercedes-Benz, Товщина - 18.4 мм, Висота - 59.7 мм, Довжина - 110,1 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Mercedes-Benz, Товщина - 18.4 мм, Висота - 59.7 мм, Довжина - 110,1 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 469 410 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 59.7 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.4 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 469 410 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 110, 1 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz |
| Мoдель | 0 986 469 410 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴








