Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Mazda, Товщина - 13.8 мм, Висота - 44.3 мм, Довжина - 101,5 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Mazda, Товщина - 13.8 мм, Висота - 44.3 мм, Довжина - 101,5 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 803 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 44.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 13.8 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0986494803 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 101, 5 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Mazda |
| Мoдель | 0986494803 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 106 ₴








