Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Nissan, Товщина - 15.3 мм, Висота - 48.5 мм, Довжина - 134,9 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Nissan, Товщина - 15.3 мм, Висота - 48.5 мм, Довжина - 134,9 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 146 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 48.5 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.3 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 495 146 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 134, 9 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Nissan |
| Мoдель | 0 986 495 146 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴








