Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Fiat, Товщина - 13.7 мм, Висота - 43.9 мм, Довжина - 95,8 мм
дискові, Вісь - задня, Fiat, Товщина - 13.7 мм, Висота - 43.9 мм, Довжина - 95,8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 756 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 43.9 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 13.7 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 756 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 95, 8 мм |
| Марка автомобіля | Fiat |
| Мoдель | 0 986 424 756 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092 ₴








