Відправка протягом 4 дні
дискові, Ось - задня, Honda, Товщина - 15.2 мм, Висота - 53.2 мм, Довжина - 87,2 мм, 4 шт
дискові, Ось - задня, Honda, Товщина - 15.2 мм, Висота - 53.2 мм, Довжина - 87,2 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 661 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 53.2 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.2 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 661 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 87, 2 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Honda |
| Мoдель | 0 986 424 661 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴








