Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
REMSA 0047.30 - Дискові гальмівні колодки(передні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0047.30, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Товщина колодки становить 18мм. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля, для гальмівної системи Perrot.
Особливості моделі:
• Товщина: 18мм
• Висота: 69мм
• Довжина: 149мм
• Місце установки: передній міст
• Гальмівна система: Perrot
• Датчик зносу: підготовлено для датчика зносу колодок
• Перевірочне значення: E190R-01022/461
• Вага: 2,104кг.
Технічні параметри:
REMSA 0047.30 - Дискові гальмівні колодки(передні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0047.30, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Товщина колодки становить 18мм. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля, для гальмівної системи Perrot.
Особливості моделі:
• Товщина: 18мм
• Висота: 69мм
• Довжина: 149мм
• Місце установки: передній міст
• Гальмівна система: Perrot
• Датчик зносу: підготовлено для датчика зносу колодок
• Перевірочне значення: E190R-01022/461
• Вага: 2,104кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0047.30 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 149 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0047.30 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Мoдель | 0047.30 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 121 ₴


