Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Volvo, Товщина - 16.5 мм, Висота - 53.8 мм, Довжина - 122,6 мм, 123,8 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Volvo, Товщина - 16.5 мм, Висота - 53.8 мм, Довжина - 122,6 мм, 123,8 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 539 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 53.8 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 539 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 122, 6 мм, 123, 8 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Volvo |
| Мoдель | 0 986 424 539 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062 ₴






