Відправка протягом 4 дні
Вісь - задня, Ford, Fiat, Lancia, Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 54 мм
Вісь - задня, Ford, Fiat, Lancia, Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 54 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 477 083 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Lancia, Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 477 083 |
| Внутрішня висота | 40 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 98 мм |
| Діаметр центрування | 59 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Fiat, Ford, Lancia |
| Мoдель | 0 986 477 083 |
| Зовнішній діаметр | 214 мм |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065 ₴






