Відправка протягом 4 дні
дискові, Ось - передня, Opel, Vauxhall, Daewoo, Товщина - 18.3 мм, Висота - 52.4 мм, Довжина - 156,6 мм, 4 шт
дискові, Ось - передня, Opel, Vauxhall, Daewoo, Товщина - 18.3 мм, Висота - 52.4 мм, Довжина - 156,6 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 491 900 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 52.4 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.3 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 491 900 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 156, 6 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Vauxhall, Daewoo, Opel |
| Мoдель | 0 986 491 900 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 059 ₴








