Відправка протягом 4 дні
Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Кількість зубців - 138 шт, Довжина - 1104 мм, Ширина - 23 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Кількість зубців - 138 шт, Довжина - 1104 мм, Ширина - 23 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT908 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 1104 мм |
| Кількість зубців | 138 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Volkswagen, Skoda, Seat, Audi |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | CT908 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴




