Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Lexus, Toyota, Товщина - 15.6 мм, Висота - 38.5 мм, Довжина - 83 мм
дискові, Вісь - задня, Lexus, Toyota, Товщина - 15.6 мм, Висота - 38.5 мм, Довжина - 83 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 730 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 38.5 мм |
| Довжина | 83 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.6 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 730 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Марка автомобіля | Lexus, Toyota |
| Мoдель | 0 986 424 730 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴








