Відправка протягом 4 дні
дискові, Ось - задня, Товщина - 15 мм, Висота - 64.2 мм, Довжина - 91,6 мм
дискові, Ось - задня, Товщина - 15 мм, Висота - 64.2 мм, Довжина - 91,6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 461 141 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 64.2 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 461 141 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 91, 6 мм |
| Мoдель | 0 986 461 141 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 051 ₴








