Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
REMSA 1209.42 - Дискові гальмівні колодки(задні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 1209.42, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на задній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 15,5мм
• Висота: 41мм
• Довжина: 93,1мм
• Місце установки: задній міст
• Гальмівна система: Mando
• Датчик зносу: вкл. датчик зносу
• Кількість датчиків зносу (на вісь): 2
• Перевірочне значення: E990R-01118/1285
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, плівкою для обклеювання.
Технічні параметри:
REMSA 1209.42 - Дискові гальмівні колодки(задні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 1209.42, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на задній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 15,5мм
• Висота: 41мм
• Довжина: 93,1мм
• Місце установки: задній міст
• Гальмівна система: Mando
• Датчик зносу: вкл. датчик зносу
• Кількість датчиків зносу (на вісь): 2
• Перевірочне значення: E990R-01118/1285
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, плівкою для обклеювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1209.42 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 93.1 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1209.42 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з вбудованим датчиком зносу |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Hyundai, Kia |
| Мoдель | 1209.42 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162 ₴


