Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Smart, Товщина - 14.4 мм, Висота - 70.5 мм, Довжина - 90,1 мм
дискові, Вісь - передня, Smart, Товщина - 14.4 мм, Висота - 70.5 мм, Довжина - 90,1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 471 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 70.5 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 471 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 90, 1 мм |
| Марка автомобіля | Smart |
| Мoдель | 0 986 424 471 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴






