Відправка протягом 4 дні
Toyota, Кількість зубців - 117 шт, Довжина - 936 мм, Ширина - 21,1 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Toyota, Кількість зубців - 117 шт, Довжина - 936 мм, Ширина - 21,1 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5403XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5403XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 936 мм |
| Кількість зубців | 117 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Toyota |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | 5403XS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 21, 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 043 ₴



