Відправка протягом 4 дні
Від якості і працездатності свічок накалу дизельного автомобіля залежить, як запуск холодного двигуна, так і його коректна робота в перші кілька хвилин, від чого напряму залежить робочий ресурс двигуна. Особливо актуальним це стає з настанням холодної пори року. Так як низька температура повітря впливає на густоту моторного масла, і акумулятору складніше провернути колінчастий вал, плюс дельта між температурою повітря і оптимальною температурою горючої суміші істотно збільшується.
Свічки накалу від компанії Bosch займають лідируючі позиції, як на ринку України, так і за її межами. Такого високого попиту вдалося домогтися завдяки високій якості готової продукції і прийнятній ціні. Компанія Bosch має власні розробки і регулярно впроваджує нові технології в процес виробництва, що дозволяє відповідати і навіть перевищувати жорсткі вимоги сучасних автовиробників. Свічка накалу Bosch 0 250 603 008 повністю сумісна з оригінальною запчастиною, яка встановлюється на конвеєрі в якості первинної комплектації, що дозволяє проводити швидку і просту заміну при проходженні планового ТО. Робочий ресурс свічок Bosch відповідає визначеному ресурсу заміни для конкретного автомобіля.
Від якості і працездатності свічок накалу дизельного автомобіля залежить, як запуск холодного двигуна, так і його коректна робота в перші кілька хвилин, від чого напряму залежить робочий ресурс двигуна. Особливо актуальним це стає з настанням холодної пори року. Так як низька температура повітря впливає на густоту моторного масла, і акумулятору складніше провернути колінчастий вал, плюс дельта між температурою повітря і оптимальною температурою горючої суміші істотно збільшується.
Свічки накалу від компанії Bosch займають лідируючі позиції, як на ринку України, так і за її межами. Такого високого попиту вдалося домогтися завдяки високій якості готової продукції і прийнятній ціні. Компанія Bosch має власні розробки і регулярно впроваджує нові технології в процес виробництва, що дозволяє відповідати і навіть перевищувати жорсткі вимоги сучасних автовиробників. Свічка накалу Bosch 0 250 603 008 повністю сумісна з оригінальною запчастиною, яка встановлюється на конвеєрі в якості первинної комплектації, що дозволяє проводити швидку і просту заміну при проходженні планового ТО. Робочий ресурс свічок Bosch відповідає визначеному ресурсу заміни для конкретного автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 603 008 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 135 мм |
| Момент затягування | 10 нм |
| Напруга | 7 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 250 603 008 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 0 250 603 008 |
| Розмір гайкового ключа | 8 мм |
| Різьба | M8 x 1 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴


