Відправка протягом 4 дні
Ремінь зубчастий (довж. 60-150)
Ремінь зубчастий (довж. 60-150)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5523XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5523XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 1334 мм |
| Кількість зубців | 140 шт. |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | 5523XS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 25, 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴


