Відправка протягом 4 дні
Вісь - задня, Opel, Vauxhall, Кількість кріпильних отворів - 4, 1, Діаметр - 200 мм, Висота - 56 мм
Вісь - задня, Opel, Vauxhall, Кількість кріпильних отворів - 4, 1, Діаметр - 200 мм, Висота - 56 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7D0137 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7D0137 |
| Внутрішня висота | 37, 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 200 мм |
| Діаметр фаски | 57 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 1, 4 |
| Марка автомобіля | Opel, Vauxhall |
| Мoдель | 7D0137 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴


