Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Hyundai, Mitsubishi, Товщина - 16 мм, Висота - 52 мм, Довжина - 114 мм
дискові, Вісь - передня, Hyundai, Mitsubishi, Товщина - 16 мм, Висота - 52 мм, Довжина - 114 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 979 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 460 979 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Марка автомобіля | Hyundai, Mitsubishi |
| Мoдель | 0 986 460 979 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 023 ₴








