Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Suzuki, Товщина - 15 мм, Висота - 41.8 мм, Довжина - 110,3 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Suzuki, Товщина - 15 мм, Висота - 41.8 мм, Довжина - 110,3 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 935 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 41.8 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 460 935 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 110, 3 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Suzuki |
| Мoдель | 0 986 460 935 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021 ₴






