Відправка протягом 4 дні
Ремінь зубчастий (довж. 60-150)
Ремінь зубчастий (довж. 60-150)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5567XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5567XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 1096 мм |
| Кількість зубців | 137 шт. |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | 5567XS |
| Застосування | kia carens ii вен (fj), kia rio седан (dc_), kia rio похила задня частина (dc), kia shuma ii (fb), kia shuma ii седан (fb) |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 014 ₴


