Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Volkswagen, Audi, Seat, Товщина - 16 мм, Висота - 51.3 мм, Довжина - 87 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Volkswagen, Audi, Seat, Товщина - 16 мм, Висота - 51.3 мм, Довжина - 87 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 399 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 51.3 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 399 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Audi, Seat, Volkswagen |
| Мoдель | 0 986 494 399 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 011 ₴








