Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Hyundai, Kia, Вісь - передня, Кількість кріпильних отворів - 4, вентильований, Висота - 47 мм, Товщина - 22 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Hyundai, Kia, Вісь - передня, Кількість кріпильних отворів - 4, вентильований, Висота - 47 мм, Товщина - 22 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010-1603 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 47 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5010-1603 |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Hyundai, Kia |
| Мoдель | 5010-1603 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Чехия |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 874 ₴


